Prodej Prodej, Rodinné domy, 344m² - Živanice, Ev.č.: 00076

IMG_1941

Popis

Exkluzivně nabízíme k prodeji nadstandardní rodinný dům v obci Živanice. Samostatný dům má zastavěnou plochu 344m², dále je na pozemku zahradní dům s garáží a garážovým stáním o zastavěné ploše 54m² a okrasná udržovaná zahrada o rozloze 1094m². Celková plocha pozemku tedy činí 1492m².
Dům je patrový, částečně podsklepený o dispozici 6+2. Z terasy je krásný výhled do přírody a samozřejmě hlavně na krásnou, udržovanou zahradu s množstvím okrasných dřevin. Nemovitost je ve velmi dobrém, udržovaném stavu. Dům prošel rozsáhlou rekonstrukcí, kdy byla například zhotovena nová střecha, proběhlo zateplení fasády, byl vyměněn kondenzační kotel, atd. Dům je napojen na přípojku městské vody i na vodu ze studny, elektřinu a plyn, odpady jsou svedeny do obecní kanalizace. Nemovitost se nachází ve velmi klidné části obce, dál od hlavní komunikace a naopak blízko lesa.
Obec Živanice se nachází 3 km jihozápadně od lázeňského městečka Lázně Bohdaneč v okresu Pardubice. Dostupnost autem do centra Pardubic se pohybuje do 15 minut. Do Živanic zajíždí jak MHD z Pardubic, tak i další autobusové spoje s bohatou obslužností blízkých větších měst (Pardubice, Přelouč, Hradec Králové).
Obec disponuje bohatou občanskou vybaveností. Je zde škola, školka, obecní knihovna, několik hřišť pro děti, restaurace i obchody s potravinami. Místo je jako stvořené pro vyznavače sportu. Nedaleko nemovitosti jsou veřejně přístupné tenisové kurty. V obci je také rozsáhlý sportovní areál Sokola Živanice s veřejně přístupným hřištěm, kde je možno provozovat letní i zimní sporty. Obec je napojena na cyklostezku a je vyhledávanou destinací in-line bruslařů a cyklistů. Necelé 3 km od obce se nachází oblíbená letní destinace - mělické písníky.
Rádi Vás pozveme na prohlídku, kterou si můžete domluvit přímo u makléře. S financováním Vám pomůže námi prověřený hypoteční specialista. Na nemovitosti neváznou žádné právní vady, PENB se právě zpracovává, proto zatím uvádíme nejhorší energetickou náročnost, tedy G.

Ondřej Smíšek

Kontaktujte makléře

Ondřej Smíšek

+420 770 185 185  |  [email protected]

Soubory ke stažení

7 890 000 Kč včetně provize, včetně právního servisu, cena bez daně z nabytí
Kategorie
Rodinné domy
Lokalita
Živanice
Okres
Pardubice
Velikost
5 a více pokojů
Plocha užitná
400 m²
Plocha pozemku
1.492 m²
Stav objektu
Dobrý
Budova
Cihlová
Typ domu
Patrový
Poloha objektu
Samostatný
En. náročnost b.
G (PENB nedodán)