Prodej Prodej, Restaurace, 385 m² - Praha, Karlín, Ev.č.: 00121

5A40BD3F-F7B8-4F88-9F0C-C6C5508C7DE0_1_105_c

Popis

Dovoluji si prezentovat exkluzivní nabídku prodeje komerčního prostoru včetně kompletně vybaveného a výdělečného restauračního provozu v žádané části Prahy 8 - Karlíně.

Historie tohoto restauračního provozu sahá až do roku 1870.
V tomto původně secesním domě se nachází prosperující moderní restaurace. V suterénu je pak stylový bar, kde se pravidelně sledují sportovní přenosy u vychlazeného piva. Tento prostor poskytující soukromí je předurčený k pořádání skvělých firemní večírků, školení, teambuildingů nebo karaoke večerů. Od dubna do října možnost oblíbené venkovní zahrádky.

Součástí prodejní ceny je veškeré gastro vybavení v souhrnné pořizovací hodnotě přes 4m. Obě podlaží jsou zařízena nadstandardně kvalitním na míru zhotovený nábytkem. Společně se zakázkově ručně kovanými kovovými dekoracemi a designovými prvky v pořizovací hodnotě přes 1,5m tak působí prostor velmi stylově, kompaktně a moderně.
Znalecký odhad pouze ceny nemovitosti byl v roce 2018 přes 35 milionů. Do stavebních úpravy bylo v posledních 5 letech nainvestováno přes 5 mil. Kč. Celý suterén je odhlučněn a restaurace je oficálně oprávněna mít otevřeno do nočních - ranních hodin.

Současný výnos nemovitosti je 300 tis/měsíc. Dohoda s aktuálním nájemcem v pokračování, či ukončení nájmu je možná, a plně v kompetenci nového majitele.

Jan Hrbek

Kontaktujte makléře

Jan Hrbek

+420 733 205 090  |  [email protected]

Soubory ke stažení

info v RK cena k jednání, včetně poplatků, + provize RK, včetně právního servisu
Kategorie
Restaurace
Lokalita
Praha - Karlín
Okres
Hlavní město Praha
Plocha užitná
385 m²
Stav objektu
Velmi dobrý
Budova
Cihlová
Typ domu
Patrový
En. náročnost b.
G (PENB nedodán)