Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii pozemky nebo pozemky pro bydlení" odpovídají 3 nabídky.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Stavební parcela 1091 m2 - Prodej - Staré Ždánice

Stavební parcela 1091 m2 - Prodej - Staré Ždánice

3 990 000 Kč

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o rozloze 1091 m2, nacházející se v malebné obci Staré Ždánice, přímo mezi Pardubicemi a Hradcem Králové. Tento pozemek je perfektně připraven pro výstavbu vašeho vysněného domova a zahrnuje všechny klíčové prvky pro vaši pohodlnou budoucnost. Co tento pozemek nabízí? Pozemek je kompletně zasíťován, což znamená, že elektřina, voda a kanalizace jsou k dispozici přímo na místě. Nemusíte se starat o žádné složité a drahé připojení infrastruktury. Pro..

Prodej, Pozemky pro bydlení, 611 m² - Sezemice - Počaply

Prodej, Pozemky pro bydlení, 611 m² - Sezemice - Počaply

1 860 000 Kč

Exkluzivně nabízíme k prodeji pozemek vhodný k výstavbě rodinného domu. Pozemek umístěný v zastavěné části obce Počaply má plochu 611 m² a je určený k výstavbě rodinného bydlení. Přístupný je z obecní asfaltové komunikace a je zde možnost napojení na obecní vodovod, elektřinu a kanalizaci. Toto místo je ideální pro ty, kdo nechtějí žít ve velkoměstě, ale na dosah přírody, a přitom blízko pracovním příležitostem. Na dohled je hrad Kunětická hora v okolí jsou turistické a cyklistické trasy...

Nabízíme k prodeji pozemek o výměře 800m2, pozemek o výměře 1200m2 v lokalitě Lomy u  Osečnice

Nabízíme k prodeji pozemek o výměře 800m2, pozemek o výměře 1200m2 v lokalitě Lomy u Osečnice

1 500 Kč za m2

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemky o výměře 1200 m2 a více, ve velmi klidné a krásné lokalitě Lomy u Osečnice. Tyto pozemky jsou svou rozlohou a umístěním vhodné pro stavbu domů či chaty. Pozemky jsou dostupné z obecní komunikace, sítě jsou na pozemkách nebo jejich blízkosti. Jsou vhodné jak pro rodinné bydlení, tak i pro rekreaci. Nedaleko pozemků se nachází Ski areál Deštné a rozsáhle stezky, cyklostezky a další rekreační vyžití. Doporučujeme kontaktovat makléře pro více..