Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii pozemky nebo pozemky pro bydlení" odpovídá 7 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Nabízíme k prodeji pozemek o výměře 800m2, pozemek o výměře 1200m2 v lokalitě Lomy u  Osečnice

Nabízíme k prodeji pozemek o výměře 800m2, pozemek o výměře 1200m2 v lokalitě Lomy u Osečnice

1 500 Kč za m2

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemky o výměře 1200 m2 a více, ve velmi klidné a krásné lokalitě Lomy u Osečnice. Tyto pozemky jsou svou rozlohou a umístěním vhodné pro stavbu domů či chaty. Pozemky jsou dostupné z obecní komunikace, sítě jsou na pozemkách nebo jejich blízkosti. Jsou vhodné jak pro rodinné bydlení, tak i pro rekreaci. Nedaleko pozemků se nachází Ski areál Deštné a rozsáhle stezky, cyklostezky a další rekreační vyžití. Doporučujeme kontaktovat makléře pro více..

Pozemky pro výstavbu RD,  4574 m² - Lanžov - Sedlec

Pozemky pro výstavbu RD, 4574 m² - Lanžov - Sedlec

480 Kč za m2

Exkluzivně nabízíme k prodeji soubor pozemků v obci Sedlec u Lanžova parc. č. 507. Jedná se o 4.574 m2 pozemků, z čehož 2.200 m2 je v územním plánu určeno pro umístění RD, zbytek pozemku může sloužit jako zahrady. Parcela umožňuje výstavbu až třech rodinných domů o velikosti jedné parcely cca 1.500 m2. Sedlec u Lanžova je příjemná, malebná vesnička, vzdálená cca 20 minut jízdy autem od Hradce Králové a 15 minut od Dvora Králové nad Labem, tudíž ideální pro milovníky klidného bydlení v..

Stavební pozemek pro výstavbu RD,  1525 m² - Lanžov - Sedlec

Stavební pozemek pro výstavbu RD, 1525 m² - Lanžov - Sedlec

780 000 Kč

Cenová bomba!!! Exkluzivně nabízíme k prodeji nádherný stavební pozemek v obci Sedlec u Lanžova parc. č. 507. Jedná se o jeden ze tří sousedících pozemků o výměře 1525 m2, z čehož polovina je v územním plánu určena pro výstavbu RD, zbytek pozemku může sloužit jako rozlehlá zahrada. Sedlec u Lanžova je příjemná, malebná vesnička, vzdálená cca 20 minut jízdy autem od Hradce Králové a 15 minut od Dvora Králové nad Labem, tudíž ideální pro milovníky klidného bydlení v přírodě a přesto..

Prodej, Parcela - s rodinným domem k rekonstrukci, pozemek 550 m2 - Žáravice

Prodej, Parcela - s rodinným domem k rekonstrukci, pozemek 550 m2 - Žáravice

1 850 000 Kč

Prodej stavebního pozemku se starším domem s číslem popisným, který potřebuje kompletní rekonstrukci a s pozemkem o rozloze 750 m2. Parcela se nachází v obci Žáravice, kousek od Lázní Bohdaneč, s výborným spojením do Pardubic, Hradce Králové i Přelouče. - 5 minut od dálnice D11 - 15 minut od Pardubic - 15 minut od Hradce Králové Nabízíme Vám jedinečnou příležitost koupě stavebního pozemku s rodinným domem ke kompletní rekonstrukci s číslem popisným. Dům potřebuje totální rekonstrukci...

Prodej, Pozemky pro bydlení, více jak 2000 m²

Prodej, Pozemky pro bydlení, více jak 2000 m²

5 100 Kč za m2

Vítáme vás u naší nabídky exkluzivního stavebního pozemku, který se vyznačuje úžasnou příležitostí výstavby až tří rodinných domů na pozemcích více jak 2000 m² s možností rozšíření se o louky v těsné blízkosti se stavebním potenciálem. Pokud plánujete investovat do nemovitosti, která nabízí nejen velkou příležitost, ale také volnost vytvořit si vlastní životní prostor, pak je tento pozemek přesně pro vás. Máte možnost stavět až tři domy podle vlastního návrhu a vkusu, což je ideální pro..

Prodej, Stavební pozemek, 878 m² - Sezemice - Počaply

Prodej, Stavební pozemek, 878 m² - Sezemice - Počaply

2 900 000 Kč

Jsme přímým vlastníkem - neplatíte provizi. Objekt není užíván a je připraven pro okamžitou realizaci záměru investora - rekonstrukce, případně demolice a výstavba. Objekt 100% splňuje parametry pro využití dotace až 1 mil Kč - "Oprav dům po babičce". Na pozemek jsou přivedeny veškeré inženýrské sítě - voda, elektřina, plyn, telco. Možností využití pozemku je stavba bungalovu. Toto bylo komunikováno a ověřeno u stavebního úřadu a odboru územního plánování. Celková výměra pozemku je..

Prodej stavební parcely 1091 m2 ve Starých Ždánicích

Prodej stavební parcely 1091 m2 ve Starých Ždánicích

4 650 Kč za m2

Ideální pozemek pro stavbu vašeho nádherného rodinného domu. Máte sen o vlastním domě? Zde je jedinečná příležitost! Nabízíme k prodeji stavební pozemek o rozloze 1091 m2, nacházející se v malebné obci Staré Ždánice, přímo mezi Pardubicemi a Hradcem Králové. Tento pozemek je perfektně připraven pro výstavbu vašeho vysněného domova a zahrnuje všechny klíčové prvky pro vaši pohodlnou budoucnost. Co tento pozemek nabízí? Pozemek je kompletně zasíťován, což znamená, že elektřina, voda..