Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii pozemky" odpovídají 3 nabídky.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej pozemku pro výstavbu 8x RD , 8.623m² - Hradec Králové - Věkoše

Prodej pozemku pro výstavbu 8x RD , 8.623m² - Hradec Králové - Věkoše

info v RK

Nabízíme Vám exkluzívně k prodeji pozemek, které je určeny k výstavbě rodinných domů. Parcela je o celkové výměře 8.623 m2. K tomuto pozemku je vydané platné územní rozhodnutí, které počítá s výstavbou osmi (8) RD. Jedná se o velmi lukrativní oblast a celkově žádanou lokalitu v těsně blízkosti města Hradec Králové. V současné době dochází v okolí k zástavbě rodinnými domy. Pozemek se prodává pouze jako celek. Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.

Prodej, Pozemky - zahrady, 962m2,  Praha

Prodej, Pozemky - zahrady, 962m2, Praha

2 240 000 Kč

Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji pozemek, s možností vybudování rekreační objektu. Rozloha 962 m2, uprostřed přírody, v těsné blízkosti Prahy, v jedné z TOP lokalit u Černošic, v obci Solopisky. Pozemek se rozkládá na jižním svahu, uprostřed panenské přírody CHKO s neuvěřitelným výhledem na okolní kopcovitou krajinu. Uprostřed pozemku stával rekreační objekt, který lze znovu vystavět a užívat jak pro rekreační účely, tak k trvalému užívání. Lze vybudovat až 80m2 zastavěné plochy a při..

Nabízíme, prodej pozemek 1702m2, Lomy, Osečnice

Nabízíme, prodej pozemek 1702m2, Lomy, Osečnice

950 Kč za m2

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemek o výměře 1702m2, ve velmi klidné a krásné lokalitě Lomy u Osečnice. Tento pozemek je svou rozlohou a umístěním vhodný pro stavbu jednoho či dvou domů. Pozemek je dostupný z obecní komunikace, sítě jsou na pozemku nebo jeho blízkosti. Je vhodný jak pro rodinné bydlení, tak i pro rekreaci. Nedaleko pozemku se nachází Ski areál Deštné a rozsáhle stezky, cyklostezky a další rekreační vyžití. Doporučujeme kontaktovat makléře pro více informací. S..