O Společnosti

Společnost Clever Properties s.r.o.

vznikla jako součást portfolia silné skupiny HCH Invest group a.s., která svým klientům poskytuje full servis při správě jejich domácností.


 

Našim klientům zajišťujeme vše od správy zdravotního i komerčního pojištění, finančních služeb, dodávky elektřiny a plynu, telekomunikací a právního servisu. Do zajištění realitních služeb jsme se pustili díky čím dál častějším žádostem klientů. Náš styl práce, kdy specialista za klienta vyřídí absolutně všechny potřebné úkony a klient má čas věnovat se ostatním důležitým věcem, je totiž velmi efektivní.

Řídícím článkem Clever Properties s.r.o. je pan Lukáš Jačmenka, který na realitním trhu působí již hodnou řádku let. Právě on je zodpovědný za kontinuální rozvoj našich makléřů v obchodních dovednostech, realitním právu, občanském zákoníku a také makléřské etice.

logo11

Zakládáme si na zcela korektním a gentlemanském přístupu ke klientům a partnerům. Slušné chování, pevné slovo a etika jsou hodnoty, které se mezi lidmi vytrácí. Právě o to více si na těchto hodnotách my zakládáme. Není náhodou, že Clever Properties má ve svém znaku jezevce gentlemana. Jezevec budí respekt a je o něm známo, že v přírodě si nikoho moc nevšímá a stará se hlavně o sebe. Nicméně toto platí přesně do chvíle, než někdo začne ohrožovat jeho noru. To se pak s daným nebezpečím velmi razantně vypořádá.Rádi zajistíme obchod Vaší nemovitosti přesně s těmito standardy a věříme v pevné a přátelské vztahy, které trvají dlouhá léta…

logo_komora

Jsme členem Realitní komory pod ID 116996