Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí a stav novostavba v kategorii byty nebo domy" odpovídá 6 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem, Byty 2+kk, 50 m² - Pardubice

Pronájem, Byty 2+kk, 50 m² - Pardubice

16 900 Kč za měsíc

Zase jste po nějaké době doma usedli k počítači a snažíte se najít ten pravý byt pro vás? Chcete bydlet v klidné části a zároveň pár minut od centra Pardubic? Tímto vám ho rád představuji. Nově nabízíme k pronájmu byt 2+kk o velikosti 50 m² v 1. patře s balkónem na adrese Husova 1941 v Pardubicích. Byt je po rekonstrukci. Disponuje značkovou kuchyňskou linkou se spotřebiči (indukční deska, lednice s mrazákem, el. trouba, mikrovlnná trouba, digestoř), jídelní částí spojenou s obývacím..

Pronájem rezidenčního bytu 2+kk - Luhanova 1490, Chrudim

Pronájem rezidenčního bytu 2+kk - Luhanova 1490, Chrudim

14 500 Kč za měsíc

Nabízíme Vám k dlouhodobému pronájmu byt 2+kk s balkónem, výměrou 50 m2 a umístěném v 4. patře rezidenčního domu Ambroň, který se nachází v přímém kontaktu městského parku, kde naleznete dětské hřiště, restauraci Na Sklepích s gastronomickými specialitami a svojí polohou je nedaleko od centra města. Do bytu vstupujete přes prostornou chodbu, ze které se dál dostanete do pokoje předurčeného stát se Vaší novou útulnou ložnicí. Ze vstupní chodby bytu se také dostaneme do elegantní koupelny..

Prodej bytu se zahradou, 65 m² - Pardubice - Černá za Bory

Prodej bytu se zahradou, 65 m² - Pardubice - Černá za Bory

6 790 000 Kč

Nabízíme Vám jedinečnou příležitost koupě bytu v novostavbě rodinného domu v Pardubicích - Černá za Bory. Byt je o dispozici 3+KK s komorou a technickou místností, kde součástí je i zastřešené parkovací stání a pergola se zahradou. Nachází se v rodinném domě o celkově dvou bytových jednotkách. Každá bytová jednotka je plně samostatná a nezávislá ať už po stránce vybavení nebo v rámci měření energií. Po vstupu do domu se octnete v chodbě - zádveří, ze kterého se dostanete do technické..

Prodej, rodinný dům, 65 m² - Pardubice - Černá za Bory

Prodej, rodinný dům, 65 m² - Pardubice - Černá za Bory

7 190 000 Kč

Nabízíme Vám jedinečnou příležitost koupě novostavby rodinného domu v Pardubicích - Černá za Bory. Rodinný dům je o dispozici 3+KK s komorou a technickou místností kde součástí je i zastřešené parkovací stání a pergola se zahradou. Po vstupu do domu se octnete v chodbě - zádveří, ze které se dostanete do technické místnosti s WC, prostorem pro pračku a sušičku, dále komory a hlavního obytného prostoru - kuchyně s obývacím pokojem. Tento prostor je vybaven kuchyňskou linkou s vestavěnými..

Prodej, Dvougenerační rodinný dům, 130 m² - Pardubice - Černá za Bory

Prodej, Dvougenerační rodinný dům, 130 m² - Pardubice - Černá za Bory

13 490 000 Kč

Nabízíme Vám jedinečnou příležitost koupě novostavby dvougeneračního rodinného domu v Pardubicích - Černá za Bory. Rodinný dům o dvou totožných bytových jednotkách nabízí vynikající příležitost více-generačního bydlení. Každá bytová jednotka je plně samostatná a nezávislá ať už po stránce vybavení tak i v rámci měření energií. Dispozice je tedy 2x 3+KK s komorou a technikou místností. Každý byt má samostatný vchod. Po vstupu do domu se octnete v chodbě - zádveří, kde se nachází dveře,..

Prodej, Rodinný dům,  114m² - Libchavy - Horní Libchavy

Prodej, Rodinný dům, 114m² - Libchavy - Horní Libchavy

rezervováno

Nabízíme Vám prostorný rodinný dům v klidné lokalitě Horních Libchav. Dům se nachází na pozemku o celkové výměře 1.200 m² a nabízí užitnou plochu 114 m² o dispozici 4+KK s technickou místností a úložnými půdními prostory. Dispozice domu je velmi prostorná a moderní. Velký obývací pokoj s kuchyní, jídelním prostorem a přípravou pro krb Vám díky svým francouzským oknům nabídne dokonalé propojení se zahradou a přímý vstup na terasu u domu. Dále zde jsou tři ložnice, technická místnost a..