Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí k prodeji" odpovídá 20 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Rodinné domy,  Morašice - Skupice

Prodej, Rodinné domy, Morašice - Skupice

info v RK

Dovoluji si Vám nabídnout k prodeji řadový rodinný dům v malebné obci Skupice, která se nachází 10 minut od Chrudimi nebo Heřmanova Městce. Ideální řešení pro klidné bydlení a zároveň mít vše v dosahu. Samotný dům, kde proběhla kompletní rekonstrukce vnitřních prostor v roce 2018, je podsklepen a dispozičně je řešený jako 4+1. Součástí domu je garáž, krásná zahrada a prostorná uzavřená pergola s krbem, kde můžete posedět s přáteli i za špatného počasí. V první podlaží najdete vstupní..

Prodej, Chata, 30m² - Pardubice - Opočínek

Prodej, Chata, 30m² - Pardubice - Opočínek

1 860 000 Kč

Nabízíme Vám jedinečnou příležitost pořídit si chatu nedaleko Pardubic, v obci Odpočinek. Obec je dostupná městskou hromadnou dopravou z Pardubic - linka č. 15. Jde o velmi žádanou klidnou lokalitu, která je určena k rekreačním účelům. Naleznete tak zde klid, přírodu, ale zároveň jednoduchou a rychlou dostupnost města. Předmětem prodeje je pozemek o celkové ploše 437m2 a chata o celkové ploše cca 30m2. Přímo k chatě dojedete autem po nezpevněné komunikaci. V chatě se nachází vstupní..

Prodej, Rodinné domy, 120m² - Moravany

Prodej, Rodinné domy, 120m² - Moravany

4 200 000 Kč

Nabízíme exkluzívně k prodeji tento rodinný dům s přilehlými stavbami v obci Moravany. Jedná se o rodinný dům o dispozici 3+1, stodolu, zemědělské stavení a výměnek. Vzhledem k rozsáhlosti objektů si rekonstrukci můžete splnit své představy o bydlení. Dům je v udržovaném stavu, vybaven plynovým kotlem, který vytápí celý dům. Mimo městskou vodu naleznete na pozemku i studnu. Pozemek je o celkové rozloze 489 m2 z toho je cca 290m2 zastavěná plocha. Dále je zde možnost dlouhodobě využívat..

Prodej, Byty 1+1, 35m² - Vysoké Mýto - Litomyšlské Předměstí

Prodej, Byty 1+1, 35m² - Vysoké Mýto - Litomyšlské Předměstí

2 390 000 Kč

INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOST! Dovoluji si Vám nabídnout ke koupi světlý a útulný byt na jednom z nejvyhledávanějších sídlišť ve Vysokém Mýtě. Byt je dispozičně řešen jako 1+1, s perfektně řešenými odkládacími prostory samostatnou koupelnou a WC. Dům je po celkové rekonstrukci, zateplení a výměně plastových oken. Proto jsou zde nízké náklady na bydlení. V místě je veškerá občanská vybavenost a dopravní dostupnost. V případě zájmu o prohlídku, nebo více informací mě neváhejte..

Prodej, Byty 1+kk, 32m² - Cerekvice nad Bystřicí

Prodej, Byty 1+kk, 32m² - Cerekvice nad Bystřicí

1 875 000 Kč

Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji byt o dispozici 1+kk v Cerekvicích nad Bystřicí. Byt se nachází v 1. patře revitalizovaného bytového domu o velikosti 32m². Dům je zateplený a má vyměněná okna, díky tomu jsou v bytě nízké náklady na provoz. Při vstupu do bytu Vás na první pohled zaujme velice prostorná chodba, kde se také nachází koupelna s vanou a WC. Samostatné vstupy Vás provedou do prosvětlené kuchyně. Dalším vstupem z chodby projdete do hlavní místnosti. V přímé blízkosti domu se..

Prodej, Byty 2+kk, 51m² - Cerekvice nad Bystřicí

Prodej, Byty 2+kk, 51m² - Cerekvice nad Bystřicí

2 925 000 Kč

Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji byt o dispozici 2+kk v Cerekvicích nad Bystřicí. Byt se nachází v 4. patře revitalizovaného bytového domu o velikosti 51m². Dům je zateplený a má vyměněná okna, díky tomu jsou v bytě nízké náklady na provoz. Při vstupu do bytu Vás na první pohled zaujme velice prostorná chodba s úložným prostorem, kde se také nachází koupelna s vanou a WC. Samostatné vstupy Vás provedou do kuchyně, ze které projdete rovnou do obývacího pokoje. Dalším vstupem z chodby..

Prodej, Rodinné domy, 192 m² - Doubravice

Prodej, Rodinné domy, 192 m² - Doubravice

6 990 000 Kč

V zastoupení majitele si dovolujeme nabídnout k prodeji nádherný rodinný dům o dispozici 5+1 s velkou zahradou 962 m2, v malebné obci Doubravice, jen pár minut od Dvora Králové nad Labem. Dům je určen pro pohodlné rodinné bydlení , ale lze jej využít i jako nadstandartní rekreační sídlo. Dům je velmi rozlehlý, nabízí celkem 390 m2 podlahové plochy, z toho 56 m2 je nádherná, plně zastřešená pergola. Vzdušnou a světlou půdu (103 m2) lze jednoduše využít k vybudování dalších obytných..

Prodej, Zemědělská půda, 16872m² - Dříteč

Prodej, Zemědělská půda, 16872m² - Dříteč

info v RK

V exkluzivním zastoupení majitele, si Vám dovoluji nabídnout pozemky o velikosti 16.872m2 v obci Dříteč u Pardubic, které jsou v územním plánu obce vedené jako pozemky pro výstavbu rodinných domů. Obec Dříteč je v současnosti jednou z nejvíce vyhledávaných a rozvíjejících se lokalit na Pardubicku, díky klidu, perfektní poloze a dojezdové vzdálenosti mezi Pardubicemi a Hradcem Králové. Veškeré inženýrské sítě, jako jsou vodovod, plynovod, kanalizace a elektřina, je možné napojit přímo z..

Prodej, Pivovar, Sladovna, - Měcholupy

Prodej, Pivovar, Sladovna, - Měcholupy

3 600 000 Kč

Exklusivně si Vám dovolujeme nabídnout ke koupi bývalý pivovar v obce Měcholupy. Bývalý Dreherův pivovar leží přímo v centru obce naproti zámku. Je to dvoupatrová trojkřídlá budova, která na první pohled vypadá spíš jako honosný palác než průmyslový objekt. Stavba je zděná, krytá valbovou střechou. U středního křídla vystupuje do dvora schodišťový výstupek s přístavbami po obou stranách. Místnosti mají převážně trámové stropy a dřevěné podlahy. Podsklepeno je částečně jen levé..

Prodej, Zemědělská usedlost, 5103 m² - Hradec nad Svitavou

Prodej, Zemědělská usedlost, 5103 m² - Hradec nad Svitavou

rezervováno

Exklusivní nabídka k prodeji - zemědělská usedlost, určená k celkové rekonstrukci, s přilehlými pozemky o celkové rozloze 5103 m2. Objekt se nachází v obci Hradec nad Svitavou, přímém sousedství Svitav a dojezdové vzdálenosti Brna. Usedlost je umístěna zhruba 100 metrů od silnice, uprostřed rozlehlých pozemků a skládá se z obytné části o dispozici 3+1, hospodářské části se stodolou a dalšími užitnými stavbami, takže novému majiteli se nabízí mnoho možností pro jejich využití. Za..