Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí makléře Jan Chmelík" odpovídá 7 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Pozemky pro bydlení, 611 m² - Sezemice - Počaply

Prodej, Pozemky pro bydlení, 611 m² - Sezemice - Počaply

1 860 000 Kč

Exkluzivně nabízíme k prodeji pozemek vhodný k výstavbě rodinného domu. Pozemek umístěný v zastavěné části obce Počaply má plochu 611 m² a je určený k výstavbě rodinného bydlení. Přístupný je z obecní asfaltové komunikace a je zde možnost napojení na obecní vodovod, elektřinu a kanalizaci. Toto místo je ideální pro ty, kdo nechtějí žít ve velkoměstě, ale na dosah přírody, a přitom blízko pracovním příležitostem. Na dohled je hrad Kunětická hora v okolí jsou turistické a cyklistické trasy...

Prodej, Rodinné domy,  113m² - Úhřetice

Prodej, Rodinné domy, 113m² - Úhřetice

3 190 000 Kč

Exkluzivně nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici až 6+1 v klidné části obce Úhřetice. Pozemek o výměře 540m² nabídne užití jak rodině s dětmi, tak i nenáročným zahrádkářům. Dům je vhodný ke kompletní rekonstrukci a díky tomu možnost čerpat dotaci z programu Nová zelená úsporám (dotace se vztahuje na okna, zateplení, otopný systém, stínící technika, rekuperace -větrání, fotovoltaika a na samotnou projektovou přípravu. Celkem můžete získat až 1.140.000,-Kč a rádi vám s touto žádostí..

Pronájem, Obchodní prostory, 208 m² - Nové Město nad Metují

Pronájem, Obchodní prostory, 208 m² - Nové Město nad Metují

155 Kč za m2/měsíc

Exkluzivně Vám nabízíme k pronájmu obchodní prostor a kanceláře v modernizované budově obchodního centra Z. Prostor prošel kompletní rekonstrukcí a nachází se v přízemí budovy. Vstup a jeho zásobování je bezbariérové + možné využít vchod ze zadní části objektu. Objekt tvoří 2 velké prostory o celkové ploše 208 m², k nimž náleží i sociální zařízení. Možnosti využití: Kanceláře, prodejna obuvi, textilu a podobné, showroom, vzorková prodejna, obchodní prostory, výukové prostory, nerušící čistá..

Prodej, Byty 5+kk,  100 m² - Pardubice - Bílé Předměstí

Prodej, Byty 5+kk, 100 m² - Pardubice - Bílé Předměstí

6 499 000 Kč

Exkluzivně představujeme mezonetový byt za bezkonkurenčních podmínek na trhu. Dispozice bytu je 5+KK v nově kompletně zrekonstruovaném mezonetovém bytu v nejužším centru města v Bulharské ulici, 50 metrů od parku Bubeníkových sadů. Při rekonstrukci byl citlivě zachován duch doby a genius loci. Důraz byl kladen na použití přírodních materiálů. Hra světlého a tmavého dřeva dává při zařizování interiéru novému majiteli úžasný prostor pro kreativitu. Byt je složený ze dvou jednotek a nachází..

nabízí, prodej, byty 3+1 Horákova 1012, Rokycany - Nové Město

nabízí, prodej, byty 3+1 Horákova 1012, Rokycany - Nové Město

rezervováno

Nabízíme k prodeji atraktivní byt v oblíbené a klidné lokalitě s výbornou dostupností do centra města. Byt o dispozici 3+1 s užitnou plochou přes 74 m² se nachází ve 3. NP zrekonstruovaného bytového domu s moderním výtahem. Velkorysá okna bytu dodávají příjemnou vzdušnost a hlavně světlost, která je ještě podpořena i výhodnou orientací bytu na jih. Hlavní místnost je moderně řešená spojením obývacího pokoje s jídelnou a kuchyní, což vytváří velmi příjemný a otevřený prostor, který umožňuje..

Nabízíme k prodeji pozemek o výměře 800m2, pozemek o výměře 1200m2 v lokalitě Lomy u  Osečnice

Nabízíme k prodeji pozemek o výměře 800m2, pozemek o výměře 1200m2 v lokalitě Lomy u Osečnice

1 500 Kč za m2

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemky o výměře 1200 m2 a více, ve velmi klidné a krásné lokalitě Lomy u Osečnice. Tyto pozemky jsou svou rozlohou a umístěním vhodné pro stavbu domů či chaty. Pozemky jsou dostupné z obecní komunikace, sítě jsou na pozemkách nebo jejich blízkosti. Jsou vhodné jak pro rodinné bydlení, tak i pro rekreaci. Nedaleko pozemků se nachází Ski areál Deštné a rozsáhle stezky, cyklostezky a další rekreační vyžití. Doporučujeme kontaktovat makléře pro více..

Pronájem, Byty 5+KK,  100 m² - Pardubice - Bílé Předměstí

Pronájem, Byty 5+KK, 100 m² - Pardubice - Bílé Předměstí

rezervováno

K pronájmu vám nabízíme tento luxusní, prostorný a světlý mezonetový byt s možností následného odkoupení (není však podmínkou). Byt se nachází v blízkosti centra města a ještě blíže Bubeníkových sadů. Vstup do domu je bezklíčový a objekt je také střežen kamerovým systémem. Byt s dispozicí 5+KK o velikosti 100 m² prošel kompletní rekonstrukcí a ještě nebyl nikým užíván. V bytě je nová kuchyňská linka zhotovená na mírů včetně spotřebičů prémiové kvality značky Bosch, dále tu najdete..