Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii komerční" odpovídá 5 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Činžovní domy, 280m² - Třemošnice

Prodej, Činžovní domy, 280m² - Třemošnice

7 000 000 Kč

Exkluzívně Vám přinášíme mimořádnou příležitost k výhodné investici! Jedná se o nádherný bytový dům v těsné blízkosti zámku v Třemošnici. Dům se čtyřmi prostornými byty se nachází v těsné blízkosti zámku Třemošnice, na okraji zámeckého parku v klidné části města a v krásném prostředí turisticky vyhledávaného města Třemošnice. Tato oblast Železných hor patří mezi jednu z turisticky nejvyhledávanější oblasti České republiky. V nejbližším okolí najdete romantickou zříceninu hradu Lichnice,..

Nabízí k pronájmu, komerční prostory, v Holicích

Nabízí k pronájmu, komerční prostory, v Holicích

8 000 Kč za měsíc

Nabízíme k pronájmu komerční prostor, který sloužil k provozování kadeřnického salónu, ovšem není to podmínkou, prostory jsou flexibilní a mohou sloužit např. i jako kanceláře..... Salon je umístěn v samostatně stojící budově, která má samostatný vchod s vlastním parkováním pro dvě auta. Je kompletně vybavený a připravený k okamžitému provozování. V zázemí je kuchyňka, toalety, úklidová místnost atd... V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat a domluvit se na prohlídce kde se dozvíte..

Prodej, Restaurace, 385 m² - Praha, Karlín

Prodej, Restaurace, 385 m² - Praha, Karlín

info v RK

Dovoluji si prezentovat exkluzivní nabídku prodeje komerčního prostoru včetně kompletně vybaveného a výdělečného restauračního provozu v žádané části Prahy 8 - Karlíně. Historie tohoto restauračního provozu sahá až do roku 1870. V tomto původně secesním domě se nachází prosperující moderní restaurace. V suterénu je pak stylový bar, kde se pravidelně sledují sportovní přenosy u vychlazeného piva. Tento prostor poskytující soukromí je předurčený k pořádání skvělých firemní večírků, školení,..

Prodej, Činžovní domy, 450m² - Uhlířov

Prodej, Činžovní domy, 450m² - Uhlířov

3 300 000 Kč

Nabízíme exklusivně k prodeji objekt ve středu obce Uhlířov u Opavy. Jedná se o nemovitost využívanou dříve jako hostinec a obchod, který je zde provozován dodnes. Dům je z poloviny podsklepený a disponuje nyní nákladním výtahem. Ze zadní strany je nákladní rampa určená k zásobovaní přístupná z vlastního pozemku. Objekt je vhodný k rekonstrukci dle záměru budoucího investora. Jedna z možností a plánu je zde vybudovat 8 bytových jednotek + jeden komerční prostor určený pro zachování..

Prodej, Pivovar, Sladovna, - Měcholupy

Prodej, Pivovar, Sladovna, - Měcholupy

4 200 000 Kč

Exklusivně si Vám dovolujeme nabídnout ke koupi bývalý pivovar v obce Měcholupy. Bývalý Dreherův pivovar leží přímo v centru obce naproti zámku. Je to dvoupatrová trojkřídlá budova, která na první pohled vypadá spíš jako honosný palác než průmyslový objekt. Stavba je zděná, krytá valbovou střechou. U středního křídla vystupuje do dvora schodišťový výstupek s přístavbami po obou stranách. Místnosti mají převážně trámové stropy a dřevěné podlahy. Podsklepeno je částečně jen levé..