Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii komerční" odpovídají 4 nabídky.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

nabízí, pronájem, kanceláře třída Míru 420, Pardubice - Zelené Předměstí

nabízí, pronájem, kanceláře třída Míru 420, Pardubice - Zelené Předměstí

26 000 Kč za měsíc

Hledáte prostorné a reprezentativní prostory? Nabízíme kancelářské prostory v 1NP o výměře 162 m2 v centru Pardubic na Třídě Míru. Díky své poloze jsou prostory skvěle dostupné. Pronájem zahrnuje balkon orientován do ulice, malý balkon orientován do vnitrobloku, kuchyňku a sociální zařízení. V ceně nájmu je voda a úklid + parkovací místo.

Prodej, Urnový Háj s kapacitou 1375 míst v Kolíně

Prodej, Urnový Háj s kapacitou 1375 míst v Kolíně

info v RK

Vážení investoři. Nabízíme Vám jedinečnou a velmi zajímavou, avšak netradiční nabídku. K prodeji je jeden z největších urnových hájů v Evropě! Jde o kolumbárium, kde současným záměrem je uchovávání domácích mazlíčků. V urnovém háji se nachází 1375 míst. Předmětem prodeje je tedy pozemek s kompletní dokumentací. Háj je již před dokončení a po uhrazení zálohy jej do 3 měsíců převezmete připravený k otevření. Je naprosto běžné, že si lidé tyto místa pronajímají, platí nájemné a to na..

Prodej, Činžovní domy, 280m² - Třemošnice

Prodej, Činžovní domy, 280m² - Třemošnice

rezervováno

Exkluzívně Vám přinášíme mimořádnou příležitost k výhodné investici! Jedná se o bytový dům v těsné blízkosti zámku v Třemošnici. Dům disponuje čtyřmi prostornými byty a další možností vybudování půdní vestavby. Nachází se v těsné blízkosti zámku Třemošnice, na okraji zámeckého parku v klidné části města a v krásném prostředí turisticky vyhledávaného města Třemošnice. Tato oblast Železných hor patří mezi jednu z turisticky nejvyhledávanější oblasti České republiky. V nejbližším okolí..

Prodej, Pivovar, Sladovna, - Měcholupy

Prodej, Pivovar, Sladovna, - Měcholupy

3 600 000 Kč

Exklusivně si Vám dovolujeme nabídnout ke koupi bývalý pivovar v obce Měcholupy. Bývalý Dreherův pivovar leží přímo v centru obce naproti zámku. Je to dvoupatrová trojkřídlá budova, která na první pohled vypadá spíš jako honosný palác než průmyslový objekt. Stavba je zděná, krytá valbovou střechou. U středního křídla vystupuje do dvora schodišťový výstupek s přístavbami po obou stranách. Místnosti mají převážně trámové stropy a dřevěné podlahy. Podsklepeno je částečně jen levé..