Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii komerční" odpovídají 4 nabídky.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem, Kanceláře,  25m² - Pardubice - Zelené Předměstí

Pronájem, Kanceláře, 25m² - Pardubice - Zelené Předměstí

12 000 Kč za měsíc

Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory na ulici V Ráji, Pardubice. K dispozici je více kanceláří, které se dají různě kombinovat a nebo si můžete pronajmou celé patro s 6 samostatnými prostory. Součástí je kuchyňka, WC a sprchový kout. V domě je výtah. Kanceláře můžou dle domluvy zůstat vybavené. Přesná cena je na vyžádání dle vybraných prostor.

Prodej, Penzion - Olešnice v Orlických horách

Prodej, Penzion - Olešnice v Orlických horách

info v RK

Exkluzivně Vám nabízíme lukrativní možnost investice v oblasti Orlických hor ve vyhledávaném turistickém centru Olešnice. Penzion s celoročním provozem vhodný pro široké spektrum klientely od turistů, rodin až po firmy a je určen k rekreaci. V současné době majitelům přináší zajímavý roční výnos i díky smlouvám s CK, které zajišťují minimálně 80% obsazenost. Samotná kompletně zrekonstruovaná budova penzionu, zasazená do klidné zástavby, nacházející se přímo v centru obce, pochází z roku..

Prodej, Zemědělské objekty, 50 000 m² - Benátky

Prodej, Zemědělské objekty, 50 000 m² - Benátky

info v RK

Mimořádná nabídka.. Exkluzivně nabízíme k prodeji soubor nemovitostí, určených primárně k podnikání v zemědělství, se širokou variabilitou využití. Areál lze i přebudovat a využít např. jako logistické centrum či jako výrobní prostory. Zemědělská farma o rozloze 50.000 m2, zaměřená na živočišnou výrobu (aktuálně chov prasat) Plně funkční s možností okamžitého provozu (provoz momentálně zakonzervován) Mezi roky 1994 až 2020 průběžně nainvestováno do modernizace 46 mil. Kč Výhodná poloha..

Prodej,  dva bytové domy, 8 bytů 3+1, včetně pozemků - Holohlavy

Prodej, dva bytové domy, 8 bytů 3+1, včetně pozemků - Holohlavy

23 900 000 Kč

Mimořádná investiční příležitost - k prodeji nabízíme dva bytové domy s celkem osmi bytovými jednotkami o dispozici 3+1 a ploše 82 m2/jednotka. Čtyři byty disponují balkóny. K pěti bytům náleží zděné garáže. Domy jsou situovány v klidné části obce Holohlavy, na pozemku o rozloze 3275 m2. Pozemek je součástí prodeje. Obec Holohlavy je vzdálena cca 10 minut jízdy od centra Hradce Králové, prakticky na trase nově otevřeného úseku D11 z Hradce Králové do Jaroměře. V obci se nachází veškerá..