Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii komerční" odpovídají 3 nabídky.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem, Kanceláře, 8m² - Opava - Kateřinky

Pronájem, Kanceláře, 8m² - Opava - Kateřinky

1 500 Kč za měsíc

Nabízíme k pronájmu malou kancelář vhodnou pro jednoho maximálně dva lidi. Kancelář je v nově opravené budově na klidném místě s možností parkování. Dle domluvy může být kancelář vybavena pracovním stolem a posezením nebo dvěma pracovními stoly atd. K dispozici je sociální zařízení - wc, vybavená kuchyňka. Služby vč. internetu jsou 500,- Kč/ měsíc.

Prodej, Penzion, Ubytování a Obchod 340m² - centrum Špindlerův Mlýn

Prodej, Penzion, Ubytování a Obchod 340m² - centrum Špindlerův Mlýn

info v RK

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme prodej penzionu, který se nachází v absolutním centru Špindlerova Mlýna, tudíž vzácné a velmi žádané místo. V domě se nachází byt 3+1 a dalších 7 pokojů s celkovou kapacitou 21 lůžek. K penzionu náleží komerční prostor 120m2, který je nyní využíván jako prodejna potravin. Před domem jsou 2 parkovací místa. K dalšímu parkování je využíván prostor za domem, který je přístupný ze dvou stran. Dům je udržovaným a penzion je stále v provozu. Pro více informací nás..

Pronájem, Obchodní prostory, 230m² - Opava - Kateřinky

Pronájem, Obchodní prostory, 230m² - Opava - Kateřinky

15 000 Kč za měsíc

Nabízíme k pronájmu obchodní prostory s vice možnostmi využití. Prostory se nacházejí v areálu a klidné lokalitě na ulici U Cukrovaru v Opavě. U domu je možnost parkování. Prostory jsou rozděleny do několika místností a lze je tak tedy využít jako, obchod, kanceláře, sklady, fitcentrum atd. Součástí jsou i sprchy a wc. Výše zálohy za služby je 2.500,-Kč za měsíc + elektřina, kterou si nájemník přepisuje na sebe. Kauce ve výši dvou nájmů. Volné téměř ihned. V případě zájmu nás..