Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii komerční" odpovídají 3 nabídky.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

nabízí, pronájem, ubytování Zámecká 1, Třemošnice

nabízí, pronájem, ubytování Zámecká 1, Třemošnice

info v RK

Nabízíme k pronájmu ubytovací kapacity, pro firmy a jejich zaměstnance. Ty najdete v přízemí nově rekonstruovaného objektu v obci Třemošnice v okrese Chrudim. Celé patro disponuje 7 dvoulůžkovými pokoji, které poskytnou zázemí pro 14 lidí. Samozřejmostí jsou kuchyně, sociální zařízení - vše zcela nově vybudováno. Dům se nachází v klidném místě, v přímé blízkosti zámku, v dosahu chůze jsou obchody s potravinami, Penny market, restaurace, zdravotní péče a lékárna. U domu lze velmi snadno..

Prodej, Penzion - Olešnice v Orlických horách

Prodej, Penzion - Olešnice v Orlických horách

info v RK

Exkluzivně Vám nabízíme lukrativní možnost investice v oblasti Orlických hor ve vyhledávaném turistickém centru Olešnice. Penzion s celoročním provozem vhodný pro široké spektrum klientely od turistů, rodin až po firmy a je určen k rekreaci. V současné době majitelům přináší zajímavý roční výnos i díky smlouvám s CK, které zajišťují minimálně 80% obsazenost. Samotná kompletně zrekonstruovaná budova penzionu, zasazená do klidné zástavby, nacházející se přímo v centru obce, pochází z roku..

Prodej, Zemědělské objekty, 50 000 m² - Benátky

Prodej, Zemědělské objekty, 50 000 m² - Benátky

info v RK

Mimořádná nabídka.. Exkluzivně nabízíme k prodeji soubor nemovitostí, určených primárně k podnikání v zemědělství, se širokou variabilitou využití. Areál lze i přebudovat a využít např. jako logistické centrum či jako výrobní prostory. Zemědělská farma o rozloze 50.000 m2, zaměřená na živočišnou výrobu (aktuálně chov prasat) Plně funkční s možností okamžitého provozu (provoz momentálně zakonzervován) Mezi roky 1994 až 2020 průběžně nainvestováno do modernizace 46 mil. Kč Výhodná poloha..