Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii komerční" odpovídá 5 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Urnový Háj s kapacitou 1375 míst v Kolíně

Prodej, Urnový Háj s kapacitou 1375 míst v Kolíně

info v RK

Vážení investoři. Nabízíme Vám jedinečnou a velmi zajímavou, avšak netradiční nabídku. K prodeji je jeden z největších urnových hájů v Evropě! Jde o kolumbárium, kde současným záměrem je uchovávání domácích mazlíčků. V urnovém háji se nachází 1375 míst. Předmětem prodeje je tedy pozemek s kompletní dokumentací. Háj je již před dokončení a po uhrazení zálohy jej do 3 měsíců převezmete připravený k otevření. Je naprosto běžné, že si lidé tyto místa pronajímají, platí nájemné a to na..

Prodej, Činžovní domy, 280m² - Třemošnice

Prodej, Činžovní domy, 280m² - Třemošnice

rezervováno

Exkluzívně Vám přinášíme mimořádnou příležitost k výhodné investici! Jedná se o bytový dům v těsné blízkosti zámku v Třemošnici. Dům disponuje čtyřmi prostornými byty a další možností vybudování půdní vestavby. Nachází se v těsné blízkosti zámku Třemošnice, na okraji zámeckého parku v klidné části města a v krásném prostředí turisticky vyhledávaného města Třemošnice. Tato oblast Železných hor patří mezi jednu z turisticky nejvyhledávanější oblasti České republiky. V nejbližším okolí..

Prodej, Pivovar, Sladovna, - Měcholupy

Prodej, Pivovar, Sladovna, - Měcholupy

3 600 000 Kč

Exklusivně si Vám dovolujeme nabídnout ke koupi bývalý pivovar v obce Měcholupy. Bývalý Dreherův pivovar leží přímo v centru obce naproti zámku. Je to dvoupatrová trojkřídlá budova, která na první pohled vypadá spíš jako honosný palác než průmyslový objekt. Stavba je zděná, krytá valbovou střechou. U středního křídla vystupuje do dvora schodišťový výstupek s přístavbami po obou stranách. Místnosti mají převážně trámové stropy a dřevěné podlahy. Podsklepeno je částečně jen levé..

Nabízí k pronájmu, komerční prostory, v Holicích

Nabízí k pronájmu, komerční prostory, v Holicích

8 000 Kč za měsíc

Nabízíme k pronájmu komerční prostor, který sloužil k provozování kadeřnického salónu, ovšem není to podmínkou, prostory jsou flexibilní a mohou sloužit např. i jako kanceláře..... Salon je umístěn v samostatně stojící budově, která má samostatný vchod s vlastním parkováním pro dvě auta. Je kompletně vybavený a připravený k okamžitému provozování. V zázemí je kuchyňka, toalety, úklidová místnost atd... V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat a domluvit se na prohlídce kde se dozvíte..

Prodej, Restaurace, 385 m² - Praha, Karlín

Prodej, Restaurace, 385 m² - Praha, Karlín

info v RK

Dovoluji si prezentovat exkluzivní nabídku prodeje komerčního prostoru včetně kompletně vybaveného a výdělečného restauračního provozu v žádané části Prahy 8 - Karlíně. Historie tohoto restauračního provozu sahá až do roku 1870. V tomto původně secesním domě se nachází prosperující moderní restaurace. V suterénu je pak stylový bar, kde se pravidelně sledují sportovní přenosy u vychlazeného piva. Tento prostor poskytující soukromí je předurčený k pořádání skvělých firemní večírků, školení,..