Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii domy a poloha objektu samostatný" odpovídá 6 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Rodinné domy, 95m² - Lanškroun

Prodej, Rodinné domy, 95m² - Lanškroun

rezervováno

Dovolujeme si Vám nabídnout ke koupi krásný rodinný domek, v podhůří Orlických hor, v Lidické ulici na okraji města Lanškrouna. Pokud hledáte na Podorlicku optimální bydlení pro rodinu, je tento dům ta pravá volba pro Vás. Dům v nedávné době prošel částečnou rekonstrukcí (fasáda, okna, rozvody....), nicméně interiéry domu ještě čekají na dokončení. To je nesporná výhoda pro nového majitele, jelikož si může dům přizpůsobit podle vlastních představ. Je zde možnost vybudovat i další pokoj v..

Prodej, Rodinné domy, 303m² pozemek - Chroustovice - Holešovice

Prodej, Rodinné domy, 303m² pozemek - Chroustovice - Holešovice

rezervováno

Nabízíme ke koupi menší rodinný domek, umístěný na návsi malebné vesničky Holešovice u Chroustovic, poblíž Chrudimi a Vysokého Mýta. Domek je samostatně stojící, původní vesnická zástavba a je určen ke kompletní rekonstrukci. Disponuje dvěma prostornými pokoji, velkou chodbou a navazují na něj hospodářské místnosti, v minulosti sloužící jako chlévy. Veškeré sítě jsou přímo před domem, dům samotný na ně není napojen. Výhodou je výborná poloha na malebné návsi, naprostý klid menší..

Prodej, Zemědělská usedlost, 5103 m² - Hradec nad Svitavou

Prodej, Zemědělská usedlost, 5103 m² - Hradec nad Svitavou

rezervováno

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji zemědělskou usedlost, určenou k celkové rekonstrukci, s přilehlými pozemky o celkové rozloze 5103 m2, v klidné střediskové obci Hradec nad Svitavou, vzdálenou cca 2km od města Svitavy a dojezdové vzdálenosti Brna. Usedlost je umístěna zhruba 100 metrů od silnice, uprostřed rozlehlých pozemků a skládá se z obytné části o dispozici 3+1, hospodářské části se stodolou a dalšími užitnými stavbami, takže novému majiteli se nabízí mnoho možností pro jejich..

nabízí, prodej, rodinné domy Na Sádkách, Chrudim - Chrudim II

nabízí, prodej, rodinné domy Na Sádkách, Chrudim - Chrudim II

6 590 000 Kč

Exkluzívně Vám představujeme krásný prostorný rodinný dům ke koupi poblíž centra Chrudimi, v nádherné a jedinečné lokalitě v ulici Na Sádkách. Dům se nachází v klidné, tiché ulici v obytné zástavbě a disponuje terasovitou zahradou za domem a rozlehlou předzahrádkou. Celková výměra pozemku činí 561 m2. Celý dům prošel rozsáhlou rekonstrukcí, bylo přistavěno celé patro s pěti pokoji a zázemím s kompletně novou střechou. V domě jsou i nové rozvody a odpady. Dům nemá hotovou fasádu, je..

Prodej, Pozemek a Chata, 45m² - Roudno

Prodej, Pozemek a Chata, 45m² - Roudno

rezervováno

Nabízíme k prodeji pozemek s chatou v obci Roudno s nádherným výhledem. Chata je dřevěná v udržovaném dobrém stavu. Vybavená koupelna, kuchyňka, obývací pokoj s kamny a podkrovní ložnice je vše co potřebujete k ideální celoroční rekreaci. Za chatou je mala dílna a kůlna na dříví. V blízkosti se nachází přehrada Slezská Harta, jejichž výhledem se můžete kochat každé ráno u snídaně na venkovní terase s posezením. Chata bude v nejbližší době zkolaudována a bude ji tak přiděleno číslo..

Prodej, Dva Rodinné domy, 289m² - Tisová

Prodej, Dva Rodinné domy, 289m² - Tisová

rezervováno

Nabízíme Vám ke koupi DVA RODINNÉ DOMY s garáží dílnou a další příslušenstvím. Každý dům má své vlastní číslo popisné a samostatné napojení na sítě. Domy stojí na pozemku o celkové rozloze 1325 m2. Dále se na pozemku nachází prostorná garáž, dílna a kůlna. První větší dům je patrový, kde většinu horního patra zabírá obývací pokoj s krbem, jídelnou a prostorným kuchyňským koutem, dále je zde menší koupelna se sprchovým koutem a WC. Spodní část domu se skládá ze tří ložnic, větší kouplny..