Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii domy a poloha objektu samostatný" odpovídají 4 nabídky.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Rodinné domy, 160m² - Horní Jelení

Prodej, Rodinné domy, 160m² - Horní Jelení

rezervováno

Dovolujeme si Vám exklusivně nabídnout ke koupi rodinný dům v obci Horní Jelení v okrese Pardubice. Jedná se o dvoupatrový, cihlový dům o dispozici 4+1 s garáží, sklepem, půdním prostorem a zimní zahradou. Dům prošel před čtyřmi lety kompletní rekonstrukcí. Jsou zde nové plastové okna, kompletně vyměněné rozvody elektriky, vody, topení s novým kotlem na tuhá paliva a vyvložkovaným komínem. Rekonstrukci prošla i i střecha. V přízemí se nachází vstupní hala se schodištěm do patra a dolů do..

Prodej, Dva Rodinné domy, 289m² - Tisová

Prodej, Dva Rodinné domy, 289m² - Tisová

rezervováno

Nabízíme Vám ke koupi DVA RODINNÉ DOMY s garáží dílnou a další příslušenstvím. Každý dům má své vlastní číslo popisné a samostatné napojení na sítě. Domy stojí na pozemku o celkové rozloze 1325 m2. Dále se na pozemku nachází prostorná garáž, dílna a kůlna. První větší dům je patrový, kde většinu horního patra zabírá obývací pokoj s krbem, jídelnou a prostorným kuchyňským koutem, dále je zde menší koupelna se sprchovým koutem a WC. Spodní část domu se skládá ze tří ložnic, větší kouplny..

Prodej, Pozemek a Chata, 45m² - Roudno

Prodej, Pozemek a Chata, 45m² - Roudno

1 260 000 Kč

Nabízíme k prodeji pozemek s chatou v obci Roudno s nádherným výhledem. Chata je dřevěná v udržovaném dobrém stavu. Vybavená koupelna, kuchyňka, obývací pokoj s kamny a podkrovní ložnice je vše co potřebujete k ideální celoroční rekreaci. Za chatou je mala dílna a kůlna na dříví. V blízkosti se nachází přehrada Slezská Harta, jejichž výhledem se můžete kochat každé ráno u snídaně na venkovní terase s posezením. Chata bude v nejbližší době zkolaudována a bude ji tak přiděleno číslo..

Prodej, Chata, 60m² - Jankovice - Seník

Prodej, Chata, 60m² - Jankovice - Seník

rezervováno

Nabízíme exklusivně možnost koupě pěkné chaty v obci Jankovice - Seník, Objekt je umístěn v chatovišti, které je obklopené zelení a lesy. V blízkosti se pak nachází rybník se stylovou hospůdkou. Jedná se o velmi pěknou lokalitu ideální k relaxaci a odpočinku. Pozemek o celkové rozloze 439 m2, je zastavěn chatou s číslem evidenčním o celkové podlahové ploše cca 60 m2. Dále je na pozemku malá chatka na nářadí. Chata je ze dřeva a stojí na zděné podezdívce, díky které jsou pod chatou..