Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii domy a poloha objektu samostatný" odpovídají 4 nabídky.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Zemědělská usedlost, 115m²  + pozemky 7914m² - Úhřetice

Prodej, Zemědělská usedlost, 115m² + pozemky 7914m² - Úhřetice

rezervováno

Exkluzivně nabízíme k prodeji velmi zajímavý soubor nemovitosti (rodinný dům, stodola, zahrada a další pozemky) o celkové rozloze rozloze 7914m² v lokalitě Úhřetice. Jedná se o preferovanou lokalitu, která je 12 km od Pardubic a 8 km od Chrudimi. Nemovitost je určená ke kompletní rekonstrukci. V domě je původní parketová podlaha a klenuté stropy. Na pozemku je rozlehlá zachovalá stodola z pálených cihel a tašek. K domu jsou přivedeny inženýrské sítě - elektřina, plyn. Velkou výhodou je..

Prodej, Pozemek a Chata, 45m² - Roudno

Prodej, Pozemek a Chata, 45m² - Roudno

1 360 000 Kč

Nabízíme k prodeji pozemek s chatou v obci Roudno s nádherným výhledem. Chata je dřevěná v udržovaném dobrém stavu. Vybavená koupelna, kuchyňka, obývací pokoj s kamny a podkrovní ložnice je vše co potřebujete k ideální celoroční rekreaci. Za chatou je mala dílna a kůlna na dříví. V blízkosti se nachází přehrada Slezská Harta, jejichž výhledem se můžete kochat každé ráno u snídaně na venkovní terase s posezením. Pokud máte zájem o prohlídku, neváhejte nás kontaktovat.

Prodej, Rodinné domy, 344m² - Živanice

Prodej, Rodinné domy, 344m² - Živanice

7 890 000 Kč

Exkluzivně nabízíme k prodeji nadstandardní rodinný dům v obci Živanice. Samostatný dům má zastavěnou plochu 344m², dále je na pozemku zahradní dům s garáží a garážovým stáním o zastavěné ploše 54m² a okrasná udržovaná zahrada o rozloze 1094m². Celková plocha pozemku tedy činí 1492m². Dům je patrový, částečně podsklepený o dispozici 6+2. Z terasy je krásný výhled do přírody a samozřejmě hlavně na krásnou, udržovanou zahradu s množstvím okrasných dřevin. Nemovitost je ve velmi dobrém,..

Prodej, Rodinného domu a drobných staveb, pozemek 1424m² - Lukavice

Prodej, Rodinného domu a drobných staveb, pozemek 1424m² - Lukavice

info v RK

Exkluzivně si dovolujeme představit prodej rodinného domu o dispozici 3+1 s výměrou 596m² včetně kůlny v obci Lukavice u Chrudimi. V domě je nová koupelna, rozvody elektřiny, vody a odpadu,okna jsou plastová a střecha z šindele. Aktuálně jsou na pozemku další stavby, které by dokázaly uspokojit i náročné řemeslníky nebo podnikatele. Jedním z takováýh je objekt před dokončením o výměře 116m², který nabízí možnost další bytové jednotky minimálně o dispozici 3+1, altán o 93m² a pergola o 64m², kde..