Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii domy a poloha objektu rohový" odpovídají 3 nabídky.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Rodinné domy, 111m² - Černá u Bohdanče

Prodej, Rodinné domy, 111m² - Černá u Bohdanče

7 300 000 Kč

Představujeme Vám jedinečnou možnost koupě novostavby rodinného domu o dispozici 5+KK v obci Černá u Bohdanče. Jedná se o dvoupodlažní rohový, řadový dům. Vedle domu jsou již zbudované základy pro možnost dostavění garáže. Nyní jsou u domu 3 parkovací místa. Celková velikost pozemku je 395 m2 z toho 89 m2 zastavěna plocha domu. Za domem je krásná udržovaná zahrada osázena tújemi se zahradním domkem na nářadí. Dále je zde vydlážděná plocha terasy s posezením a grilem. Na zahradu se..

Prodej, Rodinný dům, Vysoké Mýto - Choceňské Předměstí

Prodej, Rodinný dům, Vysoké Mýto - Choceňské Předměstí

3 690 000 Kč

Nabízíme k prodeji velký rodinný dům, vhodný k rekonstrukci. Dům je vhodný i pro vybudování 2 jednotek pro vícegenerační bydlení. Dům se nachází v Choceňské ulici ve Vysokém Mýtě, poblíž parku a městského centra. U domu je vjezd, kterým se dostanete z ulice na pozemek. Je zde vybudován přístřešek pro dvě auta. Do domu vstoupíte z tohoto uzavřeného dvora , na který navazuje menší zahrada s bazénem, altánem a příjemným posezením. Přízemí domu je již nyní řešeno dispozičně jako 4+1. Po..

Prodej, Rodinné domy, 120m² - Pardubice - Zelené Předměstí

Prodej, Rodinné domy, 120m² - Pardubice - Zelené Předměstí

rezervováno

Nabízíme Vám ke koupi rodinný dům v ulici Holcová v Pardubicích. Nemovitost se nachází ve velmi žádané a klidné lokalitě nedaleko centra města. V blízkosti je veškerá občanská vybavenost. Dům je v původním stavu a určený ke kompletní rekonstrukci. V přízemí jsou nyní 3 pokoje, a v podkroví krásná půda. Ve spodním patře tak může vzniknout obývací pokoj propojený s kuchyní a jídelnou, samostatný pokoj, šatna, koupelna a samostatné wc. V podkroví pak další 2 samostatné pokoje. V..