Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii domy" odpovídá 13 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

nabízí, prodej, rodinné domy Poděčely , Chroustovice

nabízí, prodej, rodinné domy Poděčely , Chroustovice

4 890 000 Kč

Nabízíme Vám k prodeji krásný cihlový dům v malebné obci Podečely, které díky svojí optimální poloze, najdete v blízkosti Hrochova Týnce, Vysokého Mýta a nedaleko Chrudimi. Nemovitost disponuje jednou bytovou jednotkou 3+1, velkou dvougaráží s dílnou, dalším zastřešeným parkovacím místem pro 2 automobily a krásnou zahradou. Zastavěná plocha domu je celkově 267 m². V roce 2013 proběhla velká rekonstrukce, která zahrnovala výměnu oken, střechy, zateplení domu a úpravu pozemku. V roce 2018..

Prodej, Zemědělská usedlost, 5103 m² - Hradec nad Svitavou

Prodej, Zemědělská usedlost, 5103 m² - Hradec nad Svitavou

rezervováno

Exklusivní nabídka k prodeji - zemědělská usedlost, určená k celkové rekonstrukci, s přilehlými pozemky o celkové rozloze 5103 m2. Objekt se nachází v obci Hradec nad Svitavou, přímém sousedství Svitav a dojezdové vzdálenosti Brna. Usedlost je umístěna zhruba 100 metrů od silnice, uprostřed rozlehlých pozemků a skládá se z obytné části o dispozici 3+1, hospodářské části se stodolou a dalšími užitnými stavbami, takže novému majiteli se nabízí mnoho možností pro jejich využití. Za..

Prodej, Rodinné domy, 325m² - Žatec

Prodej, Rodinné domy, 325m² - Žatec

rezervováno

Nabízíme Vám exkluzívně ke koupi dům s parkováním a zahradou v centru města Žatec. Tento krásný dům stojí na pozemku o celkové výměře 573 m2 a nachází se v centru města. Průjezdem v domě se dostane na okrasnou zahradu, která je z části vydlážděná a nabízí tak parkování. Nyní jsou v domě využivána dvě patra. Dále je zde prostornou půda s terasou, která je vhodná na vestavbu. V prvním patře jsou dva prostory, skládající se z několika místností a jsou obsazeny a pronajaty každý zvlášť...

Prodej, Rodinný dům, 318 m² - Pardubice, Kyjevská

Prodej, Rodinný dům, 318 m² - Pardubice, Kyjevská

rezervováno

Exkluzivně nabízíme k prodeji rodinný dům ve velmi žádané lokalitě Pardubice - Pardubičky, ulice Kyjevská. Dispozice domu je 4+2 s možností rozdělení na dvě bytové jednotky. Užitná plocha přízemí a podkroví je 125 m2. Rozloha pozemku, kde leží dům je 182 m2 k tomu náleží zahrada o rozloze 136 m s menší dílnou a kolárnou. Zahrada zajišťuje dostatek soukromí. Celková výměra je 318 m2. Dům prošel postupně kompletní rekonstrukcí - nová střecha, zateplená fasáda, dále je po kompletní výměně..

Prodej, Rodinné domy, 120m² - Moravany

Prodej, Rodinné domy, 120m² - Moravany

4 930 000 Kč

Nabízíme exkluzívně k prodeji tento rodinný dům s přilehlými stavbami v obci Moravany. Jedná se o rodinný dům o dispozici 3+1, stodolu, zemědělské stavení a výměnek. Vzhledem k rozsáhlosti objektů si rekonstrukci můžete splnit své představy o bydlení. Dům je v udržovaném stavu, vybaven plynovým kotlem, který vytápí celý dům. Mimo městskou vodu naleznete na pozemku i studnu. Pozemek je o celkové rozloze 489 m2 z toho je cca 290m2 zastavěná plocha. Dále je zde možnost dlouhodobě využívat..

Prodej, Rodinné domy, 192 m² - Doubravice

Prodej, Rodinné domy, 192 m² - Doubravice

7 880 000 Kč

V zastoupení majitele si dovolujeme nabídnout k prodeji nádherný rodinný dům o dispozici 5+1 s velkou zahradou 962 m2, v malebné obci Doubravice, jen pár minut od Dvora Králové nad Labem. Dům je určen pro pohodlné rodinné bydlení , ale lze jej využít i jako nadstandartní rekreační sídlo. Dům je velmi rozlehlý, nabízí celkem 390 m2 podlahové plochy, z toho 56 m2 je nádherná, plně zastřešená pergola. Vzdušnou a světlou půdu (103 m2) lze jednoduše využít k vybudování dalších obytných..

Prodej, Rodinný dům, Vysoké Mýto - Choceňské Předměstí

Prodej, Rodinný dům, Vysoké Mýto - Choceňské Předměstí

info v RK

Nabízíme k prodeji velký rodinný dům, vhodný k rekonstrukci. Dům je vhodný i pro vybudování 2 jednotek pro vícegenerační bydlení. Dům se nachází v Choceňské ulici ve Vysokém Mýtě, poblíž parku a městského centra. U domu je vjezd, kterým se dostanete z ulice na pozemek. Je zde vybudován přístřešek pro dvě auta. Do domu vstoupíte z tohoto uzavřeného dvora , na který navazuje menší zahrada s bazénem, altánem a příjemným posezením. Přízemí domu je již nyní řešeno dispozičně jako 4+1. Po..

Prodej, Rodinné domy, 354m² - Náchod

Prodej, Rodinné domy, 354m² - Náchod

rezervováno

Exkluzivně nabízíme nádherný rodinný dům o dispozici 6+2 a celkové podlahové ploše 354 m2, který se nachází ve velmi klidné lokalitě rodinné zástavby ve městě Náchod. Dům je dispozičně perfektně řešený, nabízí přiměřený luxus a plnou funkční vybavenost. V přízemí je prostorný obývací pokoj s výhledem do krásné zahrady, navíc je z obývacího pokoje přímý vstup na terasu. Dále je zde velká, plně vybavená kuchyně s kuchyňskou linkou a jídelnou. V přízemí je také prostorná koupelna s rohovou..

nabízí, pronájem, rodinné domy Družstevní 365, Vysoké Mýto - Pražské Předměstí

nabízí, pronájem, rodinné domy Družstevní 365, Vysoké Mýto - Pražské Předměstí

info v RK

Dovolujeme si Vám nabídnout dlouhodobý pronájem řadového domu se zahradou v klidné části Vysokého Mýta. Tento dům nabízí bydlení až třem rodinám s dostatečným soukromím nebo může být použit jako příjemné ubytování zaměstnancům jedné z firem v okolí. Při vstupu do domu najdete technické přízemí, se vstupem na velkou zahradu, která poskytuje možnost relaxu nebo rodinných setkání. Další 3 podlaží domu Vám nabídnou bydlení v prakticky samostatných bytech o velikosti cca 45-50 m2 s..

Prodej, Chata, 30m² - Pardubice - Opočínek

Prodej, Chata, 30m² - Pardubice - Opočínek

2 480 000 Kč

Nabízíme Vám jedinečnou příležitost pořídit si chatu nedaleko Pardubic, v obci Odpočinek. Obec je dostupná městskou hromadnou dopravou z Pardubic - linka č. 15. Jde o velmi žádanou klidnou lokalitu, která je určena k rekreačním účelům. Naleznete tak zde klid, přírodu, ale zároveň jednoduchou a rychlou dostupnost města. Předmětem prodeje je pozemek o celkové ploše 437m2 a chata o celkové ploše cca 30m2. Přímo k chatě dojedete autem po nezpevněné komunikaci. V chatě se nachází vstupní..