Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii domy" odpovídá 6 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Vícegenerační dům, 3 bytové jednotky - Mladá Boleslav

Prodej, Vícegenerační dům, 3 bytové jednotky - Mladá Boleslav

rezervováno

Nabízíme vám koupi bytového domu o třech bytových jednotkách. To vše v blízkosti centra města Mladá Boleslav. Dům se prodává pouze jako celek. Všechny bytové jednotky jsou téměř identické, o dispozici 3+1 se samostatným WC a spíží. Pokoje jsou prostorné a neprůchozí. Byty postupně prošly částečnou rekonstrukcí, ve všech je nově rekonstruovaná koupelna. Dva byty disponují novými plastovými okny. V domě jsou nové rozvody odpadů a vody. Vytápění je zajištěno plynovými vafkami. Každý byt má své..

Prodej okouzlujícího Rodinného domu k nastěhování - Pardubice - Černá za Bory

Prodej okouzlujícího Rodinného domu k nastěhování - Pardubice - Černá za Bory

7 460 000 Kč

Nabízíme vám výjimečnou koupi nádherného domu, který se nachází ve velice žádané lokalitě Pardubice - Černá za Bory. Rodinný dům o dispozici 4+KK po kompletní a velmi zdařilé rekonstrukci je naší opravdovou srdcovkou jakožto developera. Vyvinuli jsme nemalé úsilí, díky němuž se podařilo vytvořit útulné, vychytané a kvalitou provedení jedinečné bydlením s neokoukaným stylem. Pokud tedy nejste zastáncem tuctových developerských staveb, pak vás tento dům jistě zaujme. Dům také nabízí..

Prodej, Zemědělská usedlost,  2.065m² - Benátky u Hradce Králové

Prodej, Zemědělská usedlost, 2.065m² - Benátky u Hradce Králové

3 500 000 Kč

Dovolujeme si nabídnout v zastoupení majitele, k prodeji zemědělskou usedlost v obci Benátky u Hradce Králové. Tato výhodná investiční příležitost se nachází na samotném okraji obce a prakticky nemá sousedy, proto zde najdete absolutní klid a soukromí. Výměra celého pozemku 2.065m2, nabízí skvělou možnost k postupné rekonstrukci stávajících budov nebo k výstavbě nového domu, prakticky bez omezení. Ideální příležitost k vybudování nádherného rodinného sídla. V objektu najdete budovu, s..

nabízí, pronájem, rodinné domy  5+1, Žlebské Chvalovice, zahrada 3000 m2

nabízí, pronájem, rodinné domy 5+1, Žlebské Chvalovice, zahrada 3000 m2

15 000 Kč za měsíc

Pro zájemce hledající klidné bydlení v krásné přírodě máme k dispozici prostorný rodinný dům ve Žlebských Chvalovicích s velkou zahradou. Dům nabízí pohodlné bydlení a skládá se z pěti pokojů, pracovny, šatny a jedné kuchyně. Dále zahrnuje koupelnu, oddělené WC a praktickou komoru. Vzhledem k velikosti domu a zahrady se dům hodí pro klidné rodinné bydlení uprostřed přírody. Poloha obce je ideální - v dosahu několika minut autem je město Čáslav, Ronov nad Doubravou, Třemošnice, Heřmanův..

Prodej, Rodinné domy, 354m² - Náchod

Prodej, Rodinné domy, 354m² - Náchod

5 890 000 Kč

Exkluzivně nabízíme nádherný rodinný dům o dispozici 6+2 a celkové podlahové ploše 354 m2, který se nachází ve velmi klidné lokalitě rodinné zástavby ve městě Náchod. Dům je dispozičně perfektně řešený, nabízí přiměřený luxus a plnou funkční vybavenost. V přízemí je prostorný obývací pokoj s výhledem do krásné zahrady, navíc je z obývacího pokoje přímý vstup na terasu. Dále je zde velká, plně vybavená kuchyně s kuchyňskou linkou a jídelnou. V přízemí je také prostorná koupelna s rohovou..

Prodej, Rodinné domy, 135 m² - Míčov-Sušice

Prodej, Rodinné domy, 135 m² - Míčov-Sušice

5 500 000 Kč

Nabízíme Vám ke koupi rodinný dům v klidné obci Sušice. Obec leží v krásném lesnatém kraji na jihozápadním okraji Chrudimska na hřebeni Železných hor v blízkosti měst Chrudim a Heřmanův Městec. Dům je ve výborném stavu. V průběhu let procházel rekonstrukcemi a je tak vhodný k okamžitému bydlení. Je zateplený, disponuje plastovými okny, plynovým kotlem v kombinací s elektricky vyhřívanou podlahou v koupelně a krbovými kamny s napojením na rozvod radiátory. Můžete tak tedy snížit náklady na..