Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii byty" odpovídají 3 nabídky.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

nabízí, prodej, byty 4+1 Jugoslávská 1540, Náchod - Staré Město nad Metují

nabízí, prodej, byty 4+1 Jugoslávská 1540, Náchod - Staré Město nad Metují

3 490 000 Kč

Dovoluji si Vám exklusivně nabídnout k prodeji, velmi prostorný a světlý byt o dispozici 4+1, který najdete na ulici Jugoslávská v Náchodě. Byt se nachází ve 3.np. revitalizovaného panelového domu. V nedávné době proběhlo zateplení a výměna všech oken za plastová. Samotný byt je po částečné rekonstrukci koupelny. Při vstupu do bytu Vás rozhodně zaujme velká chodba a ohromující obývací pokoj, který má po celé své délce okna. Ta zajišťují neuvěřitelnou prosvětlenost bytu. Další výhodou jsou..

Prodej, Byty 5+1, 160m² - Pardubice - Bílé Předměstí

Prodej, Byty 5+1, 160m² - Pardubice - Bílé Předměstí

5 650 000 Kč

Nabízíme Vám jedinečnou příležitost investice a realizace bydlení dle svých představ a to přímo v centru Pardubic na ulici Bulharská. Jedná se o byt (cca 60m2) a půdní prostor (cca 100m2) domu o celkové užitné ploše 160 m2. Byt je umístěn v 3. patře bytového domu. Je určen ke kompletní rekonstrukci a výstavbě. Díky tomu si jej můžete realizovat přesně dle svých představ. Vizualizace v inzerci jsou pouze ilustrativní a naznačují jak může byt dispozičně vypadat. Bytový dům nyní prochází..

Prodej, Byty 4+kk, 107m² - Pardubice - Bílé Předměstí

Prodej, Byty 4+kk, 107m² - Pardubice - Bílé Předměstí

rezervováno

Nabízíme Vám exkluzívně ke koupi byt o dispozici 4+KK se dvěmi koupelnami, terasou, parkovacím stáním a sklepem v novostavbě - rezidence Na Haldě, Pardubice. Bytový dům na rohu ulic Husovy a Do Nového je v klidné části Pardubic nedaleko centra. V této lokalitě došlo v poslední době ke změně struktury obyvatel a oblast nyní prochází celkovou revitalizací. Místo má dobrou dopravní obslužnost a občanskou vybavenost s blízkostí parku a velkým množstvím okolní zeleně. Společně s kvalitou..