Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii byty nebo byty 3+kk" odpovídají 3 nabídky.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem, Byty 3+kk,  71 m²

Pronájem, Byty 3+kk, 71 m²

16 500 Kč za měsíc

Dovolujeme si Vám nabídnout krásný prostorný byt 3+kk k pronájmu v ulici Hrnčířská ve Žďáru nad Sázavou. Dispozice: Byt má krásně řešenou dispozici, kdy celková plocha bytu je 71 m2. Byt se nachází v 1.NP. patře . Přístup do bytu je plně bezbariérový. Byt je novostavba a hledá se první nájemník. Dispozice bytu se skládá ze 2 ložnic, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, koupelny s vanou , samostatného WC s umyvadlem a chodbičky. Okna obytné místnosti s kuchyňským koutem směřují na západ a..

Pronájem bytu 3+kk s dvěma lodžiemi v novostavbě Na Spravedlnosti, 85 m² - Pardubice - Zelené Předměstí

Pronájem bytu 3+kk s dvěma lodžiemi v novostavbě Na Spravedlnosti, 85 m² - Pardubice - Zelené Předměstí

20 500 Kč za měsíc

Hledáme zájemce o dlouhodobý pronájem, v novostavbě v bytě 3+kk s dvěma lodžiemi v širším centru města Pardubic. V bytě o výměře 85 m² vejdete vchodovými dveřmi s nadstandardním zabezpečením do prostorné chodby, odkud je vstup do všech částí bytu. Dva pokoje jsou orientovány na sever, jeden má lodžii a v druhém je francouzské okno. Velký obytný pokoj s kuchyňským koutem je orientován na jih a má velkou lodžii. Byt má dvě toalety! Jedna je samostatná s umyvadlem a druhá v prostorné koupelně..

Prodej, Byty 3+kk,  77m² - Pardubice - Bílé Předměstí

Prodej, Byty 3+kk, 77m² - Pardubice - Bílé Předměstí

5 840 000 Kč

Dovolujeme si Vám nabídnout ke koupi prostorný a světlý byt o velikosti 3+kk, ve vyhledávané lokalitě v Pardubicích, v ulici Ke Kamenci. Byt prošel částečnou rekonstrukcí, například výměna plastových oken, nové rozvody elektřiny atd. Původní dispozice bytu 3+1 byla rekonstrukcí změněna na 3+kk, díky čemuž byt působí prostorněji. Propojením kuchyně a obývacího pokoje vzniklo místo pro jídelní stůl, čímž se stal byt komfortnější a vzdušnější. Po příchodu do bytu se octnete v prostorné..