Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii byty nebo byty 2+kk" odpovídají 3 nabídky.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem, Byty 2+kk, 47m² - Jihlava

Pronájem, Byty 2+kk, 47m² - Jihlava

11 000 Kč za měsíc

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu nově zrekonstruovaný byt 2kk v centru Jihlavy. Tento se nachází v památkově chráněném domě, na ulici Kosmákova v 2.np.. Zde se snoubí původní historie domu a moderní prvky po rekonstrukci. Najdete zde 2 oddělené pokoje, ve kterých Vás na první pohled zaujme nádherná parketová podlaha a úplně nová kuchyně se spotřebiči. Čeká Vás zde i krásná koupelna s vanou. Velkou výhodou je možnost používání společného prostoru ve vnitrobloku s plánovanou komunitní..

Nabízím pronájem, byt 2+kk 33m2, Heřmanského ulice, Heřmanův Městec

Nabízím pronájem, byt 2+kk 33m2, Heřmanského ulice, Heřmanův Městec

10 000 Kč za měsíc

Nabízím Vám k pronájmu byt o dispozici 2+kk a velikosti 33 m2. Byt se nachází v blízkosti centra, v Heřmanského ulici, v klidné části Heřmanová Městce. Byt je situován v 2. patře v rekonstruovaném obytném domě (kolaudace domu říjen 2021). ‌ Dispozice bytu: předsíň, ložnice, pokoj s kuchyňským koutem, koupelna se sprchovým koutem a s WC. V pokojích a v chodbě jsou plovoucí podlahy, v sociálním zařízení je dlažba. V bytě je kuchyňský kout vybavený varnou deskou, el. troubou a..

Nabízím pronájem, byt 2+kk 30 m2, Heřmanského ulice, Heřmanův Městec

Nabízím pronájem, byt 2+kk 30 m2, Heřmanského ulice, Heřmanův Městec

9 500 Kč za měsíc

Nabízím Vám k pronájmu byt o dispozici 2+kk a velikosti 30 m2. Byt se nachází v blízkosti centra, v Heřmanského ulici, v klidné části Heřmanová Městce. Byt je situován v 2. patře v rekonstruovaném obytném domě (kolaudace domu říjen 2021). ‌ Dispozice bytu: předsíň, ložnice, pokoj s kuchyňským koutem, koupelna se sprchovým koutem a s WC. V pokojích a v chodbě jsou plovoucí podlahy, v sociálním zařízení je dlažba. V bytě je kuchyňský kout vybavený varnou deskou, el. troubou,..