Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii byty 2+1" odpovídají 3 nabídky.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem bytu 2+1, 58 m² – Havlíčkův Brod, klidná lokalita, po rekonstrukci

Pronájem bytu 2+1, 58 m² – Havlíčkův Brod, klidná lokalita, po rekonstrukci

14 500 Kč za měsíc

Nabízíme k pronájmu světlý a útulný byt o dispozici 2+1 a výměře 58 m², který se nachází v klidné části Havlíčkova Brodu. Byt je po rekonstrukci a připraven k nastěhování od 1. 6. 2025 Dispozice bytu: -vstupní chodba -koupelna s vanou -kuchyňská linka včetně spotřebičů (lednice, pračka, myčka, sporák) - prostorný obývací pokoj s průchodem do ložnice - samotná ložnice - před vstupem do bytu prostorná místnost na uložení svých věcí (například na kolo) K bytu náleží také možnost..

Pronájem byty 2+1, 64 m² - Ústí nad Orlicí

Pronájem byty 2+1, 64 m² - Ústí nad Orlicí

13 990 Kč za měsíc

Nabízím k dlouhodobému pronájmu prostorný a světlý byt 2+1 o velikosti 64 m², který je momentálně po rekonstrukci a nachází se ve vyhledávané části města na ulici Jilemnického – jen pár minut chůze od náměstí. Lokalita nabízí klidné bydlení s perfektní dostupností veškeré občanské vybavenosti – školy, školky, obchody, restaurace atd. Byt tvoří dva samostatné neprůchozí pokoje, prostorná kuchyň vybavená spotřebiči, koupelna s vanou, samostatné WC a předsíň s komorou. Součástí bytu je také..

Prodej byty 2+1, 47 m² - Velké Heraltice - Sádek

Prodej byty 2+1, 47 m² - Velké Heraltice - Sádek

1 290 000 Kč

Nabízíme Vám prostorný byt 2+1 k prodeji v malebném prostředí Velkých Heraltic v obci Sádek - Dvůr. Tento byt o velikosti 47 m² a dispozicí 2+1 se nachází ve druhém patře udržovaného cihlového domu. Nabízí příjemné bydlení ve velmi klidné lokalitě. K dispozici je i možnost využití velké zahrady u domu. Pozemek není součástí prodeje, jelikož je obecní a je v pronájmu. V celém domě se nachází pouze 4 bytové jednotky. Byt je po částečné rekonstrukci, kde samozřejmostí jsou již plastová..